Uniview Easy 2MP WIFI csőkamera, 2.8mm fix objektívvel, mikrofonnal, tápegység nélkül IPC2122LB-AF28WK-G
Cikkszám: 498737
Gyártó : Uniview
Gyártói cikkszám: IPC2122LB-AF28WK-G
Megbízhatóság: 100%
Analóg video kimenet: nincs
Analóg video kimenetek: Nincs
Deep learning: nincs
Fogyasztás: 0W-4W
Fogyasztás (W): Max 4.0W
Fókusztávolság: 2.8mm
Fokusztávolság indul: 2.8mm
Folyosó mód: nincs
Hangkimenet: nincs
Helyi rögzítés: microSD max. 128GB
HLC: Igen
IR megvilágítási távolság: 30m
Kialakítás: cső
Kiegészítő világítás: SMART IR
Kijelző felbontás (pixel): 2MP
Kivitel: Csõkamera
Látható fény megvilágítási távolság: nincs
Meta adat: nincs
Minimális megvilágítás: 0,01lux
Optika fajtája: Fix
Panorámakamera: 360
Riasztás kimenet: nincs
Smart Intrusion Prevention: nincs
Tápellátás: 12VDC