Uniview Easystar 2MP Colorhunter turret dómkamera, 2.8mm fix objektívvel, mikrofonnal és hangszóróval IPC3612LE-ADF28KC-WL
Cikkszám: 186687
Gyártó : Uniview
Gyártói cikkszám: IPC3612LE-ADF28KC-WL
Megbízhatóság: 100%
Arcdetektálás: Nem
Audio csatlakozók: Kétirányú
Auto Tracking: nincs
Bővíthetőség: Micro SD (Max 128GB)
Beépített hangszóró: Van
Beépített mikrofon: Van
BLC: Igen
ColorHunter/ColorVu/Full-color: van
Day/Night: Valós D/N (ICR)
Deep learning: nincs
Érzékelő: 1/2,8" CMOS
Fogyasztás: 5W-9W
Fogyasztás (W): Max 8.0W
Fókusztávolság: 2.8mm
Fokusztávolság indul: 2.8mm
Hangkimenet: nincs
Helyi rögzítés: microSD max. 128GB
HLC: Igen
Infra led: Igen
IR megvilágítási távolság: 30m
Kapcsolat: Vezetékes
Képfrissítés (FPS): 30
Kialakítás: turret
Kiegészítő világítás: SMART IR + látható fény
Kijelző felbontás (pixel): 2MP
Kivitel: Dómkamera
LAN csatlakozó: 1
Látható fény megvilágítási távolság: 30m
Látószög F/V (fok): 360
Lencse méret: 2,8mm
Magasság (mm): 95
Megvilágítási távolság: 30m
Működési hőmérséklet: -30C
Működési hely: Beltéri
Napelem: nincs
Nettó súly (g): 300
Smart Intrusion Prevention: nincs
Szélesség (mm): 118
Tápellátás: 12VDC/PoE