Uniview Easystar 4MP Starlight csőkamera, 2.8mm fix objektívvel, mikrofonnal IPC2124LE-ADF28KM-G
Cikkszám: 613855
Gyártó : Uniview
Gyártói cikkszám: IPC2124LE-ADF28KM-G
Megbízhatóság: 100%
Analóg video kimenet: nincs
Analóg video kimenetek: Nincs
Arcdetektálás: Nem
Audio csatlakozók: Egyirányú
Auto Tracking: nincs
Bővíthetőség: Micro SD (Max 256GB)
Beépített hangszóró: Nincs
Beépített mikrofon: Van
BLC: Igen
ColorHunter/ColorVu/Full-color: nincs
Day/Night: Valós D/N (ICR)
Deep learning: nincs
Érzékelő: 1/3" CMOS
Fogyasztás: 5W-9W
Fogyasztás (W): Max 6.0W
Fókusztávolság: 2.8mm
Fokusztávolság indul: 2.8mm
Hangkimenet: nincs
Helyi rögzítés: microSD max. 256GB
HLC: Igen
Infra led: Igen
IR megvilágítási távolság: 50m
Kapcsolat: Vezetékes
Képfrissítés (FPS): 20, 25
Kialakítás: cső
Kiegészítő világítás: SMART IR
Kiegsztő vilgts: SMART IR
Kijelző felbontás (pixel): 4MP
Kivitel: Csõkamera
Látható fény megvilágítási távolság: nincs
Látószög F/V (fok): 111
Lencse méret: 2,8mm
Meta adat: nincs
Minimális megvilágítás: 0.003lux
Mozgás érzékelés: Igen
Működési hőmérséklet: -30C
Működési hely: Kültéri és beltéri
Napelem: nincs
Nettó súly (g): 450
Smart Intrusion Prevention: nincs
Tápellátás: 12VDC/PoE