Uniview Prime-I 2MP Lighthunter turret dómkamera, 2.8mm fix objektívvel, mikrofonnal IPC3612SB-ADF28KM-I0
Cikkszám: 362994
Gyártó : Uniview
Gyártói cikkszám: IPC3612SB-ADF28KM-I0
Megbízhatóság: 100%
Arcdetektálás: Nem
Audio csatlakozók: Egyirányú
Auto Tracking: nincs
Bővíthetőség: Micro SD (Max 256GB)
Deep learning: nincs
Érzékelő: 1/2,8" CMOS
Fogyasztás: 5W-9W
Fogyasztás (W): Max 5.0W
Fókusztávolság: 2.8mm
Fokusztávolság indul: 2.8mm
Folyosó mód: van
Hangkimenet: nincs
Helyi rögzítés: microSD max. 256GB
HLC: Igen
Infra led: Igen
IR megvilágítási távolság: 30m
Kapcsolat: Vezetékes
Képfrissítés (FPS): 25, 30
Kialakítás: turret
Kijelző felbontás (pixel): 2MP
Kivitel: Turret kamera
Látható fény megvilágítási távolság: nincs
Látószög F/V (fok): 106,4
Lencse méret: 2,8mm
Meta adat: nincs
Minimális megvilágítás: 0,001lux
Működési hőmérséklet: -30C
Működési hely: Kültéri IP67
Napelem: nincs
Nettó súly (g): 420
Onvif: Igen
Optika fajtája: Fix
PoE-osztály: PoE
Riasztás kimenet: nincs
Smart Intrusion Prevention: van
Tápellátás: 12VDC/PoE