Uniview Easy 2MP csőkamera, 2.8mm fix objektívvel, mikrofonnal IPC2122LB-ADF28KM-G
Cikkszám: 748317
Gyártó : Uniview
Gyártói cikkszám: IPC2122LB-ADF28KM-G
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 36 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Foxpost máj. 18
MPL Automata máj. 18
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
Aktív elrettentés: nincs
Analóg video kimenet: nincs
Analóg video kimenetek: Nincs
Arc azonosítás: nincs
Arc felismerés: nincs
Arcdetektálás: Nem
Audio csatlakozók: Egyirányú
Auto Tracking: nincs
Bővíthetőség: Micro SD (Max 128GB)
Beépített hangszóró: Nincs
Beépített mikrofon: Van
BLC: Igen
ColorHunter/ColorVu/Full-color: nincs
Day/Night: Valós D/N (ICR)
Deep learning: nincs
Érzékelő: 1/2,7" CMOS
Fogyasztás: 5W-9W
Fogyasztás (W): Max 7.0W
Fókusztávolság: 2.8mm
Fokusztávolság indul: 2.8mm
Folyosó mód: van
H.265+/U.265 kódolás támogatás: van
Hangbemenet: nincs
Hangkimenet: nincs
Helyi rögzítés: microSD max. 128GB
HLC: Igen
Infra led: Igen
IR megvilágítási távolság: 30m
Kapcsolat: Vezetékes
Képfrissítés (FPS): 30
Kialakítás: cső
Kiegészítő világítás: SMART IR
Kiegsztő vilgts: SMART IR
Kijelző felbontás (pixel): 2MP
Kivitel: Csõkamera
Látható fény megvilágítási távolság: nincs
Lencse méret: 2,8mm
Megvilágítási távolság: 30m
Meta adat: nincs
Minimális megvilágítás: 0,01lux
Mozgás érzékelés: Igen
Működési hőmérséklet: -30C
Működési hely: Kültéri és beltéri
Napelem: nincs
Nettó súly (g): 390
Onvif: Igen
Optika fajtája: Fix
Panorámakamera: 360
PoE-osztály: PoE
Rendszámolvasás: nincs
Riasztás bemenet: nincs
Riasztás kimenet: nincs
Smart Intrusion Prevention: nincs
Tápellátás: 12VDC/PoE