ASUS Tápegység 1200W 80+ Titanium moduláris, Gen 5.1 ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING
Cikkszám: 628843
Gyártó : Asus
Gyártói cikkszám: ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Foxpost máj. 19
MPL Automata máj. 19
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
20/24 pin ATX csatlakozó: 20+4 pin ATX
4 pin Molex csatlakozó: 4
80 PLUS minősítés: 80 PLUS Platinum
AC bemeneti feszültség: 100 - 240
Alaplap tápkábel hossza: 450
ATX hálózati csatlakozó (20 + 4 tűs): Van
ATX verzió: 3.0
Beépített ventilátor: 1
Cél: PC
CPU Csatlakozó: Van
CPU tápkábel hossza: 550
Csapágy típus: golyóscsapágy
Csatlakozó: 1x20+4, 2x4+4, 2x16, 4x8, 6xSata, 4xMolex
Csomagolás: Doboz
Csúcsteljesítmény: 1200
Felhasználói kézikönyv: Van
Fenntarthatósági megfelelés: Van
Formátum: SFX-L
Gyártó: ASUS
Hűtés típus: Aktív
Integrált kapcsoló: Van
Kábelek mellékelve: AC;CPU;PCIe;Peripheral (Molex);SATA
Kábelezés: Teljesen moduláris
Kombinált teljesítmény (+ 12V): 1200
Kombinált teljesítmény (+3.3V): 110
Kombinált teljesítmény (+5V): 110
Kombinált teljesítmény (+5Vsb): 15
Kombinált teljesítmény (-12V): 9,6000000
Max. kimeneti áram (+ 12V): 100
Max. kimeneti áram (+ 3.3V): 20
Max. kimeneti áram (+ 5V): 20
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb): 3
Max. kimeneti áram (- 12V): 0,8000000