FSP 1650W 80+ Titanium MEGA TI MEGA-1650TI
Cikkszám: 758675
Gyártó : FSP
Gyártói cikkszám: MEGA-1650TI
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Foxpost máj. 19
MPL Automata máj. 19
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
16-pin VGA csatlakozó (12VHPWR): 2
20/24 pin ATX csatlakozó: 20+4 pin ATX
24-pin tápcsatlakozó: 1
4 pin Molex csatlakozó: 6
6+2 pin VGA csatlakozó: 6
80 PLUS minősítés: 80 PLUS Titanium
AC bemeneti feszültség: 110 - 240
AC bemeneti frekvencia: 50/60
Alkalmazhatóság: 86
Áramellátás: 150
ATX verzió: 3.1
AVI támogatás: fekete-ezüst
Bemeneti áram: 10 - 15
Bemeneti csatlakozó: C14
Bemeneti feszültség: 230V
Cél: PC
CPU Csatlakozó: Van
CPU tápkábel hossza: 700
Csapágy típus: FDB
Fő tulajdonság: tápegység
FELHASZNÁLÁSI TERÜLET: desktop
Formátum: ATX
Hatékonyság: 94
Hűtés típus: Aktív
Kiszerelés: BOX
Kombinált teljesítmény (+3.3V): 120
Kombinált teljesítmény (+5V): 120
Kombinált teljesítmény (+5Vsb): 20
Kombinált teljesítmény (-12V): 3,6000000
Magasság (mm): 86
matmodell kész: Van
Max. kimeneti áram (+ 12V): 137,5000000
Max. kimeneti áram (+ 3.3V): 20
Max. kimeneti áram (+ 5V): 20
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb): 4
Max. kimeneti áram (- 12V): 0,3000000
Mélység (mm): 180
Modell: MEGA TI ATX12V V3.1
Moduláris kábelezés: Van
PFC: Aktív
rövidzár védelem: Van
SATA 3 csatlakozó: 10
Sata csatlakozó: 10
Szélesség (mm): 180
Szín: Fekete
Tápegységek száma: 1
Teljes erő: 1650
Teljesítmény (W): 1650
Teljesítménytényező: 0,9000000
túláramvédelem: Van
túlfeszültség-védelem: Van
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): 0 - 50
Ventilátor méret (mm): 135
Teljesítmény (W):1650,
Formátum:ATX,
Szín:Fekete,
Modell:MEGA TI ATX12V V3.1,
Alkalmazhatóság:86,
Magasság (mm):86,
Fő tulajdonság:tápegység,
Hatékonyság:94,
Szélesség (mm):180,
Kiszerelés:BOX,
Hűtés típus:Aktív,
FELHASZNÁLÁSI TERÜLET:desktop,
Ventilátor méret (mm):135,
Mélység (mm):180,
matmodell kész:Van,
Bemeneti csatlakozó:C14,
Áramellátás:150,
Teljes erő:1650,
AC bemeneti frekvencia:50/60,
CPU tápkábel hossza:700,
4 pin Molex csatlakozó:6,
ATX verzió:3.1,
6+2 pin VGA csatlakozó:6,
24-pin tápcsatlakozó:1,
Teljesítménytényező:0,9000000,
Bemeneti áram:10 - 15,
Tápegységek száma:1,
rövidzár védelem:Van,
Cél:PC,
túláramvédelem:Van,
túlfeszültség-védelem:Van,
AVI támogatás:fekete-ezüst,
Bemeneti feszültség:230V,
Csapágy típus:FDB,
PFC:Aktív,
Max. kimeneti áram (+ 5V):20,
CPU Csatlakozó:Van,
SATA 3 csatlakozó:10,
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb):4,
Moduláris kábelezés:Van,