ASUS Tápegység 1000W 80+ Platinum moduláris, Gen 5.1 ROG-THOR-1000P3-GAMING
Cikkszám: 332618
Gyártó : Asus
Gyártói cikkszám: ROG-THOR-1000P3-GAMING
Megbízhatóság: 100%
Tulajdonságok
20/24 pin ATX csatlakozó: 20+4 pin ATX
4 pin Molex csatlakozó: 6
6+2 pin VGA csatlakozó: 4
80 PLUS minősítés: 80 PLUS Platinum
AC bemeneti feszültség: 100 - 240
Alaplap tápkábel hossza: 610
ATX verzió: 3.1
CPU Csatlakozó: Van
CPU tápkábel hossza: 1000
Csapágy típus: DBB
Csatlakozó: 1x20+4, 2x4+4, 1x16, 4x6+2, 7xSata, 6xMolex
Csomagolás: Doboz
Formátum: ATX
Gyártó: ASUS
Hűtés típus: Aktív
Kábelek mellékelve: CPU;PCIe;SATA;Peripheral (Molex)
Kábelezés: Teljesen moduláris
Kombinált teljesítmény (+ 12V): 1000
Kombinált teljesítmény (+3.3V): 125
Kombinált teljesítmény (+5V): 125
Kombinált teljesítmény (+5Vsb): 15
Kombinált teljesítmény (-12V): 3,6000000
Magasság (mm): 86
Max. kimeneti áram (+ 12V): 83,3300000
Max. kimeneti áram (+ 3.3V): 30
Max. kimeneti áram (+ 5V): 25
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb): 3
Max. kimeneti áram (- 12V): 0,3000000
Meghibásodások közötti átlagos idő (MTBF): 120000
Mélység (mm): 150
PCI Express csatlakozók (16-tűs): 1
PCI Express tápkábel hossza: 750
Perifériás (Molex) tápkábel hossza: 400;150
Sata csatlakozó: 7
SATA tápkábel hossza: 400;120
Szélesség (mm): 190
Szín: Fekete
Tápegység (PSU) formai tényező: ATX
Tápegység védelem: Túláram;Teljesítménykorlátozás;Túlfeszültség;Túlmelegedés;Rövidzárlat;Áram alatt
Teljes erő: 1000
Teljesítmény (W): 1200
Tömeg: 2370
Ventilátor helye: Felsõ
Világítás: Van
Formátum:ATX,
Teljesítmény (W):1200,
Szín:Fekete,
Mélység (mm):150,
Világítás:Van,
Magasság (mm):86,
Szélesség (mm):190,
Hűtés típus:Aktív,
Csomagolás:Doboz,
Tömeg:2370,
Cél:PC,
Sata csatlakozó:7,
Alaplap tápkábel hossza:610,
Teljes erő:1000,
Ventilátor helye:Felsõ,
CPU tápkábel hossza:1000,
SATA tápkábel hossza:400;120,
ATX verzió:3.1,
4 pin Molex csatlakozó:6,
6+2 pin VGA csatlakozó:4,
Beépített ventilátor:1,
Csapágy típus:DBB,
Kábelezés:Teljesen moduláris,
Max. kimeneti áram (+ 5V):25,
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb):3,
CPU Csatlakozó:Van,