Seasonic 2200W 80+ Platinum Prime PX-2200 PRIME-PX-2200-ATX30
Cikkszám: 671461
Gyártó : Seasonic
Gyártói cikkszám: PRIME-PX-2200-ATX30
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Foxpost máj. 19
MPL Automata máj. 19
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
ATX 3.1: Nem
ATX3.0: Igen
Moduláris: Moduláris
PFC: Aktív PFC
Teljesítmény: 2200 W
Ventillátor mérete: 13,5 cm
Teljesítmény:2200 W,
PFC:Aktív PFC,
ATX3.0:Igen,
Moduláris:Moduláris,
Ventillátor mérete:13,5 cm,
Ajánló
FSP 2500W 80+ Platinum Cannon Pro PPA25A0102
Seasonic 1600W 80+ Titanium Prime TX Noctua Edition PRIME TX-1600 NOCTUA EDITION
Seasonic Prime PX ATX 3 ATX desktop tápegység 2200W 80+ Platinum BOX PRIME PX 2200 ATX 3
TÁP FSP 2500W - CANNON PRO 2500 - 80+ Platinum ATX3.1 Gen 5.1 - Fekete Tápegység
Tápegység Seasonic Prime PX-2200 2000W ATX3.1, 14cm ATX BOX 80+ Platinum Moduláris Prime PX 2200