Seasonic 1600W 80+ Titanium Prime TX PRIME-TX-1600-ATX30
Cikkszám: 239742
Gyártó : Seasonic
Gyártói cikkszám: PRIME-TX-1600-ATX30
Megbízhatóság: 100%
Tulajdonságok
16-pin VGA csatlakozó: 2
16-pin VGA csatlakozó (12VHPWR): 2
24-pin tápcsatlakozó: 1
4 pin Molex csatlakozó: 3
6+2 pin VGA csatlakozó: 8
Alaplap típus: ATX
Alkalmazhatóság: 86
Áramellátás: 170
ATX3.0: Igen
Bemeneti csatlakozó: C14
Bemeneti feszültség: 100-240V
CPU Csatlakozó: 3
Fő tulajdonság: tápegység
FELHASZNÁLÁSI TERÜLET: desktop
full Range: Van
Gamer: Van
Hatékonyság: 80+ Titanium
Kiszerelés: BOX
matmodell kész: Van
Modell: Prime TX
Moduláris: Moduláris
Moduláris kábelezés: Van
PFC: Aktív
rövidzár védelem: Van
SATA 3 csatlakozó: 16
Szélesség (mm): 150
Tápegységek száma: 1
Teljesítmény: 1600 W
Teljesítmény (W): 1600
túláramvédelem: Van
túlfeszültség-védelem: Van
Ventilátor méret (mm): 135
Ventillátor mérete: 13,5 cm
1600W, 13,5cm, Aktív PFC, Moduláris, ATX 3.0
Ajánló
FSP 2500W 80+ Platinum Cannon Pro PPA25A0102
Seasonic 2200W 80+ Platinum Prime PX-2200 PRIME-PX-2200-ATX30
Tápegység Seasonic Prime PX-2200 2000W ATX3.1, 14cm ATX BOX 80+ Platinum Moduláris Prime PX 2200
Seasonic 1600W 80+ Titanium Prime TX Noctua Edition PRIME TX-1600 NOCTUA EDITION
Seasonic Prime PX ATX 3 ATX desktop tápegység 2200W 80+ Platinum BOX PRIME PX 2200 ATX 3