TÁP Asus ROG THOR 1200W - ROG-THOR-1200P3-WHITE GAMING - ATX 3.1 - Moduláris - Fehér - tápegység ROG-THOR-1200P3-WHITE-GAMING
Kosárba
Termékeim
Top 360
Akció
Újdonság
Expressz átvétel
Információ
100 kérdés és válasz
Adattörlő kód
Adatvédelem
ÁSZF
Cikkek
Garancia
Hallásvédelmi tájékoztató
Ismertető
Jogi nyilatkozat
Kapcsolat
Nyereményjáték
Szállítás
Videók
Számítógép Alkatrész
Tápegység, Szünetmentes tápegység
Minőségi tápegység
Kedvencek
Kedvencekhez
Összehasonlító
Összehasonlítom
Cikkszám:
581981
Gyártó :
Asus
Gyártói cikkszám:
ROG-THOR-1200P3-WHITE-GAMING
Megbízhatóság:
100%
Garancia:
60 hónap
Kosárba
Várható átvétel
PCX átvevő pont
máj. 18
Foxpost
máj. 19
MPL Automata
máj. 19
Posta Pont
DPD Futár
MPL Futár
Expressz Futár
máj. 18
Ajánló
Kedvencek
Kedvencekhez
Összehasonlító
Összehasonlítom
Seasonic 1600W 80+ Titanium Prime TX PRIME-TX-1600-ATX30
FSP 2500W 80+ Platinum Cannon Pro PPA25A0102
Seasonic Prime PX ATX 3 ATX desktop tápegység 2200W 80+ Platinum BOX PRIME PX 2200 ATX 3
Seasonic 2200W 80+ Platinum Prime PX-2200 PRIME-PX-2200-ATX30
Tápegység Seasonic Prime PX-2200 2000W ATX3.1, 14cm ATX BOX 80+ Platinum Moduláris Prime PX 2200