TÁP Asus Pro WS 2200W 80+ Platinum tápegység - moduláris - ASUS-PRO-WS-2200P
Cikkszám: 436283
Gyártó : Asus
Gyártói cikkszám: ASUS-PRO-WS-2200P
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Foxpost máj. 18
MPL Automata máj. 18
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
20/24 pin ATX csatlakozó: 20+4 pin ATX
4 pin Molex csatlakozó: 3
6+2 pin VGA csatlakozó: 4
80 PLUS minősítés: 80 PLUS Platinum
AC bemeneti feszültség: 200 - 240
Alaplap tápkábel hossza: 610
ATX hálózati csatlakozó (20 + 4 tűs): Van
ATX verzió: 3.1
Cél: PC
CPU Csatlakozó: Van
CPU tápkábel hossza: 1000
Csapágy típus: golyóscsapágy
Csomagolás: Doboz
Formátum: ATX
Hatékonyság: 92
Hűtés típus: Aktív
Integrált kapcsoló: Van
Kábelezés: Teljesen moduláris
Kombinált teljesítmény (+ 12V): 2200
Kombinált teljesítmény (+3.3V): 130
Kombinált teljesítmény (+5V): 130
Kombinált teljesítmény (+5Vsb): 15
Kombinált teljesítmény (-12V): 9,6000000
Magasság (mm): 86
Max. kimeneti áram (+ 12V): 183,3000000
Max. kimeneti áram (+ 3.3V): 25
Max. kimeneti áram (+ 5V): 25
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb): 3
Max. kimeneti áram (- 12V): 0,8000000
Mélység (mm): 175
PCI Express csatlakozók (16-tűs): 4
PCI Express tápkábel hossza: 750
Perifériás (Molex) tápkábel hossza: 150;400
Sata csatlakozó: 12
SATA tápkábel hossza: 120;400
Szélesség (mm): 150
Szín: Fekete
Tanúsítványok: RoHS
Teljes erő: 2200
Tömeg: 2130
Páratlan megbízhatóság, masszív teljesítmény
Az ASUS Pro WS 2200W Platinum tápegységet úgy tervezték, hogy akár négy GeForce RTX™ 5080 videokártyát is képes legyen kiszolgálni. Emellett 80 PLUS Platinum minősítéssel, nagy teljesítményű réz érintkezőkkel, dupla golyóscsapágyas ventilátorral, gravírozott kábelekkel, rendkívül stabil feszültségszabályozással és fejlett energiaellátással rendelkezik, így ideális választás mesterséges intelligencia-alapú megoldásokhoz, mélytanuláshoz és IT-rendszerek kezeléséhez.
Tulajdonságok
  • 80 PLUS Platinum minősítés
  • Aktív PFC (Power Factor Correction)
  • Extrudált alumínium hűtőbordák
  • Aranyozott réz PCIe érintkezők
  • Dupla golyóscsapágyas ventilátor
  • ATX 3.1 és PCIe 5.1 kompatibilis
  • OPP, OVP, UVP, SCP, OCP, OTP biztonsági védelem
Műszaki adatok
  • Max. teljesítmény: 2200 W
  • Feszültségtartomány: 220-240 V AC
  • Méret: 175 x 150 x 86 mm
  • Súly: 2,13 kg
A csomag tartalma
  • ASUS Pro WS 3000P tápegység
  • Hálózati tápkábel
  • Alaplap és CPU tápkábelek
  • PCIe Gen 5.1 kábelek
  • SATA és periféria kábelek
  • Kábelkötegelők és szerelőkészlet
  • Felhasználói kézikönyv
Termék gyártói oldala
Ajánló
Gamdias 550W 80+ White Aura GP550 16210-02201-10000-G
Formula Tápegység 500W - FX-500 (80 hatásfok, Aktív PFC, 12cm)
TÁP Asus ROG THOR 1600W Titanium III 80+ Titanium tápegység - moduláris - ROG-THOR-1600T3-GAMING
APPROX Tápegység - 550W (12cm fan, aktív PFC, AC kábellel) APP550