Asus ROG G15 Ryzen cpu miatt vettem, mert a hagyományos hőpaszta már nem volt elég ehhez a rendszerhez, és az előző is lassan két éve volt használatban.Korábban elérte a 95°C-ot plusz hűtővel, most pedig legfeljebb 75°C-ra melegszik
2025.01.15
Székely Mátyás
Elképesztő teljesítmény! Stabilitás teszt, OC-val kiemelkedő javulás(71°C átlag), SYY157-hez képest 20°C-kal(91°C átlag), Cryofuze-hoz képest 10°C-kal(81°C átlag) javult a hőmérséklet. GPU esetén is ez a javulás tapasztalható, csak csak kisebb léptékben, az egyébként is kevésbé melegedett. Viszont csak biztos kezű, türelmes felhasználónak, mert könnyen kenődik és ha bármilyen elektronikai komponensre rákerül az maradandó károsodást okozhat.