image
Noctua NT-H2 Hővezető Paszta 10g NT-H2-10
10 290 Ft

 
 
 
 
 
 

Noctua NT-H2 Hővezető Paszta 10g NT-H2-10

Cikkszám: 597838
Gyártó : Noctua
Gyártói cikkszám: NT-H2-10
Megbízhatóság: 100%
 
10 290 Ft
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont jún. 30
Foxpost júl. 01
MPL Automata júl. 01
Posta Pont júl. 01
DPD Futár júl. 01
MPL Futár júl. 01
Expressz Futár jún. 30
Tulajdonságok
bruttó kg: 0.056
EAN kód: 9010018200737
Garancia: 60
Gyártó: Noctua
Gyártó cikszám: NT-H2-10
Hőveszteség: 12.07
Kiszerelés: 10
Nettó súly: 0.050
Sűrűség: 2.81
Típus: Hővezető Paszta
Tömeg: 10 g
Hővezető Paszta, Fecskendőben, 10g
Ajánló
Formula CPU Cooler - Ice Boid 2PSDA (17-34dB, 4pin csatlakozó, 2 db heatpipe, 9cm) ICE BOID 2PSDA
2 790 Ft
ID-Cooling DK-01S processzor hűtő
1 290 Ft
ID-Cooling DK-01T processzor hűtő
1 590 Ft
ID-Cooling CPU Cooler - DK-01
2 090 Ft
ID-Cooling DK-03 processzor hűtő
2 390 Ft
Értékelések
Az értékeléshez be kell jelentkezned.

2026.01.25
  
Óvári Viktor
Jó termék, elégedett vagyok vele.
2024.05.26
  
Fazekas Gergely
Elhasználtam már pár tubust belőle. Előző véleményező által leírt felkenési nehézségek nálam is jelentkeztek. Illetve az is igaz amit másik kollega írt, hogy elég egy borsónyi, és szépen terül. Valóban egy sűrűbb paszta mint az NH1 vagy az MX4, azért veszem mégis, mert a működési tartománya szélesebb, picit jobb a vezető képessége is. Érezhető különbséget mezei kis hőtermelésű procikon nem fog mutatni (max pár fok a difi), ez tapasztalat. Ott jön ki az előnye masszívan, ahol a hőleadó felület sokkal kisebb. Pl videókártyák, laptopok(itt már 10 fokokban mértem különbséget). esetleg húzott procik, de oda úgyis fémet kennek már.
2023.02.09
  
Breznyánszky Tamás
Az egyik legjobb paszta a nem vezetõk közül. Nem kell kenni, csak középre kell nyomni egy borsószemnyit, és az terül szét a hûtõ fekrakásakor. A plusz alkoholos tötlõkendõ meg plusz pont! Legjobb!+++
2022.06.19
  
Lázár Zoltán
Noctua minõség
2022.06.07
  
Soós Ferenc
Az eleje nekem is keményebb volt, de azt kinyomva puha, jól kenhetõ. Valószínû érzékeny az idõre, hajlamos beleszáradni a tubusba. Egyébként jó kenõcs.
2021.06.09
  
VIDA JÁNOS
Elõször a kis tesóját rendeltem amivel nagyon elégedett vagyok( Noctua NT-H1 3.5g). NT-H2-vel már annyira nem. Hõmérsékletben nem nagyon tapasztaltam változást, talán 1-2 fokot, azonban az állaga számomra borzalmas. a H1-est szépen el lehet kenni, de H2-es ragacsos, nyúlós ami számomra nem igazán nyerõ. Nem tudom könnyedén elkenni a processzoron, ráadásul ha felemelem, jön magával a paszta, mint az alaposan megrágott rágógumi, amivel a ,,neveletlen" gyerkõcök szoktak játszani. Ezért csak 4 csillagot tudok adni.
2020.12.22
  
Gazdag Máté
70 -> 56°C i7 6700K újrapasztázás után. (terhelés alatt)Noctua léghûtésel, 4.0GHz 1.296VSzerintem remek eredmények.
2020.10.08
  
Heil Gergõ
Nagyon jó minõségû paszta.Laptop karbantartására a legjobb választás.
2020.08.25
  
Baksa Attila
Nagyon jó minõségû paszta,meg vagyok vele elégedve.
Légy naprakész!
PCX 2006-2026.
Kapcsolat: [email protected]
Cookie / süti kezelés Az oldalon cookie-kat használunk, melynek részleteit itt találod.