fb pixel code
ZyXEL SFP-SX-D miniGBIC modul | PCX.hu
  • logo
    Kategóriák
    Kategóriák
 

ZyXEL SFP-SX-D miniGBIC modul

Cikkszám: 46037
Típus: miniGBIC modul, LC csatlakozó felület, 850nm hullámhossz, 550 méteres hatótávolság
25 096 Ft
Garancia: 60 hónap
 
 
 
 
 
 

Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás

Szombat: 
Duna Plaza
   Kedd: 
MPL futárszolgálat
Csomagautomata
Posta Pont
MOL Pont
COOP Pont
Pick Pack Pont
Sprinter futárszolgálat

Átvételi lehetőségek 1-2 munkanap
Duna Plaza - Szombat
MPL futárszolgálat - Kedd
Csomagautomata - Kedd
Posta Pont - Kedd
MOL Pont - Kedd
COOP Pont - Kedd
Pick Pack Pont - Kedd
Sprinter futárszolgálat - Kedd

Garancia lehetőség
Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
Tulajdonságok:
miniGBIC modul
LC csatlakozó felület
850nm hullámhossz
550 méteres hatótávolság
PCX 2006-2018. Kapcsolat: pcx@pcx.hu Minden jog fenntartva
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...