Ubiquiti UniFi Etherlighting patch kábel 0,15m, UTP, fehér, Cat.6 UACC-CABLE-PATCH-EL-0.15M-W
Cikkszám: 893673
Gyártó : Ubiquiti
Gyártói cikkszám: UACC-CABLE-PATCH-EL-0.15M-W
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Foxpost máj. 18
MPL Automata máj. 18
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Specifikációk
Kábelhossz 0.15 m (végponttól végpontig)
(0.5 ft)
Kábel színe Fehér
Köpeny átmérője 0.15-8 m: 2.5 mm (0.1")
12-15 m: 2.9 mm (0.11")