| PCX átvevő pont | jún. 17 | |
| Foxpost | jún. 18 | |
| MPL Automata | jún. 18 | |
| Posta Pont | jún. 18 | |
| DPD Futár | jún. 18 | |
| MPL Futár | jún. 18 | |
| Expressz Futár | jún. 17 |
A TOO KT-550 27 cm-es kenőkés ideális választás mindazok számára, akik szeretnének egy megbízható, hosszú és könnyen kezelhető eszközt krémek, mázak, vajak, szószok vagy sütemények egyenletes elkenéséhez. A 27 cm-es penge tökéletesen alkalmas nagyobb felületek gyors és precíz simítására, legyen szó tortákról, péksüteményekről vagy akár szendvicsek előkészítéséről.
A rugalmas, rozsdamentes acél penge könnyed mozdulatokat tesz lehetővé, miközben a sima felület biztosítja az egyenletes, csíkmentes kenést. Az ergonomikus markolat stabil fogást ad, így a kés hosszabb használat során is kényelmes marad. A hosszú penge előnye, hogy nagyobb mennyiségű krémet vagy mázat is könnyedén lehet vele mozgatni és eloszlatni.
A TOO KT-550 kenőkés nélkülözhetetlen eszköz cukrászoknak, házi sütés szerelmeseinek és mindenkinek, aki szeret precízen dolgozni a konyhában. Tartós, higiénikus, könnyen tisztítható — egy olyan kiegészítő, amely valóban megkönnyíti a dekorálást és az előkészítést.