TÁP Zalman 1000W - TeraMax2 - ZM1000-TMX2 - 80+ Gold ATX3.0 - GEN5.0 - Moduláris - Fehér Tápegység ZM1000-TMX2 WH
Cikkszám: 793708
Gyártó : Zalman
Gyártói cikkszám: ZM1000-TMX2 WH
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 36 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Foxpost máj. 18
MPL Automata máj. 18
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
  • Cybenetics ETA PLATINUM hatékonysági besorolás
  • Intel ATX 3.0 útmutató kompatibilis
  • Moduláris tápegység
  • Beépített nagy teljesítmény
  • Több védelmi áramkör rendszer
  • Környezetbarát termék
  • Kompakt méret
  • Méhsejt szellőzők
Műszaki adatok
  • Teljesítmény: 1000 W
  • Típus: ATX Ver 3.0
  • Minősítés: 80 Plus Gold
  • PFC: Aktív
  • Ventilátor mérete: 120 mm
  • Működési hőmérséklet: 10°C - 40°C