| PCX átvevő pont | márc. 05 | |
| Posta Pont | márc. 06 | |
| DPD Futár | márc. 06 | |
| MPL Futár | márc. 06 | |
| MPL Expressz | márc. 05 |
A Sencor SVW 5010WH AQUINO padló tisztító készülék az ideális választás, ha kemény padlót szeretnél tisztán tartani. A digitális motor akár 11 000 Pa szívóteljesítményt biztosít, így a takarítás gyors és hatékony lesz. A Wet & Dry funkció lehetővé teszi, hogy a száraz és nedves szennyeződésekkel egyaránt könnyedén megbirkózzon, így a konyháktól a fürdőszobákig mindenhol tökéletes eredményt érhetsz el.
A Wet & Dry funkció segítségével nemcsak a száraz szennyeződéseket, hanem a nedves foltokat is könnyedén eltávolíthatod. Két külön edény biztosítja a tiszta és piszkos víz különválasztását, így mindig friss, tiszta vizet használhatsz takarítás közben.
Az öntisztító funkció megkönnyíti a karbantartást, hiszen a készülék önállóan tisztítja a kefét és a szívócsövet. A forró levegős szárítás (55 °C) gyorsan megszárítja a kefét, így mindig készen áll a következő takarításra.
Egy töltéssel akár 25 percig is használhatod a készüléket, ami elég idő egy átlagos lakás gyors takarításához. A gyorstöltési funkció mindössze 2 óra alatt teljesen feltölti a készüléket, így mindig használatra kész állapotban lesz.
A készülék csak 3,5 kg súlyú, ami megkönnyíti a mozgatást és tárolást. Különösen ideális kisebb lakásokba, ahol a hely maximális kihasználása kulcsfontosságú.
Kemény padlóra való tisztító forgó kefe és HEPA-szűrő
Tisztítókefe a készülék belső rendszeréhez
Gyorstöltő állomás
A Sencor SVW 5010WH AQUINO padló tisztító készülék tökéletes választás azok számára, akik gyorsan és hatékonyan szeretnék tisztán tartani kemény padlóikat anélkül, hogy a takarítás időigényes és fáradságos lenne.
Műszaki paraméterek