Seasonic Prime Fanless TX-700 700W ATX tápegység (PRIME-TX-700)
Cikkszám: 446101
Gyártó : Seasonic
Gyártói cikkszám: PRIME FANLESS TX-700
Megbízhatóság: 100%
Tulajdonságok
20/24 pin ATX csatlakozó: 1
4 pin Molex csatlakozó: 5
6+2 pin VGA csatlakozó: 4