Samsung 75" QE75Q8FAAUXXH 4K UHD Smart QLED TV
Cikkszám: 934514
Gyártó : Samsung
Gyártói cikkszám: QE75Q8FAAUXXH
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 36 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
DPD Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Nagy csomag máj. 21
Tulajdonságok
Bajonett: 75
Bajonett típus: 32,8000000
CI kártya foglalat: Van
Energia osztály 2021.: D
Ethernet LAN (RJ-45) portok: Van
Falikonzol szabvány: VESA 400x400
Hangszóró: 20W
HDMI: 3
Képátló: 191
Kijelző típus: QLED
Optikai hang ki: Van
Smart funkció: Van
Szélesség (mm): 167,7000000
Termékcsalád: Samsung Q8FAAUXXH
Tuner: DVB-T2,DVB-C,DVB-S2,CI+
USB 2.0: 2
Wi-Fi: Van
Szélesség (mm):167,7000000,
USB 2.0:2,
WiFi:Van,
Tuner:DVB-T2,DVB-C,DVB-S2,CI+,
Energia osztály 2021.:D,
CI kártya foglalat:Van,
Hangszóró:20W,