Samsung 27"LS27FG530EUXEN Odyssey G5 QHD IPS 200Hz HDMI, DP gamer monitor
Cikkszám: 172726
Gyártó : Samsung
Gyártói cikkszám: LS27FG530EUXEN
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 36 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
Állapot: Új
Állítható magasság: Van
AMD FreeSync kompatibilitás: Van
Bajonett: 27
Bajonett típus: 217
DisplayPort kimenet: 1
DisplayPort verzió: 1.4
Dönthető: Van
Dönthető/billenthető: Van
Energia hatékonyság: E
Energia osztály 2021.: E
Falikonzol szabvány: VESA 75x75
Fejhallgató csatlakozó: Van
Fényerő: 300
Forgatható: Van
Gamer: Igen
Gyártó: SAMSUNG
Hangszóró: Nincs
HDMI: 2
HDMI verzió: 2.0
HDR: HDR10
Ívelt: Nincs
Képarány: 16:9
Képátló: 68,5800000
Képfrissítés (Hz): 200
Készenléti fogyasztás: 0,5000000
Kijelző betekintési szög: 178
Kijelző felbontás (pixel): 2560 x 1440
Kijelző fényerő: 300
Kijelző képarány: 16:9
Kijelző képfrissítés: 200
Kijelző kontraszt: 1000:1
Kijelző válaszidő (ms): 1
Magasság (mm): 463
Nettó súly: 3,9000000
Panel típus: IPS
Pivot (forgatható): Van
Szín: Fekete
Táp típus: Külsõ
Technológia: LED
Típus: Gaming monitor
Üzemi fogyasztás: 48
Vlaszidő: 1
Termékleírás
HDR10
200 Hz frissítési frekvencia és 1 ms válaszidő (MPRT)
Emeld új szintre játékmeneteidet a megnövelt sebességgel és teljesítménnyel! A 200 Hz-es frissítési frekvencia élesebb látványt nyújt a tisztább játékmenet érdekében, míg a szinte azonnali, 1 ms válaszidő (MPRT) biztosítja, hogy a mozgások valós időben rögzítésre kerüljenek, és verhetetlen pontossággal játszhass!