Samsung 27" LS27FG602EUXEN Odyssey G6 QHD IPS 350Hz HDMI, DP Pivot gamer monitor
Cikkszám: 454771
Gyártó : Samsung
Gyártói cikkszám: LS27FG602EUXEN
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 19
Posta Pont máj. 20
DPD Futár máj. 20
MPL Futár máj. 20
Expressz Futár máj. 19
Tulajdonságok
Állapot: Új
Állítható magasság: Van
Bajonett: 27
Bajonett típus: 264
DisplayPort kimenet: 1
DisplayPort verzió: 1.4
Dönthető/billenthető: Van
Energia osztály 2021.: F
Fejhallgató csatlakozó: Van
Fényerő: 350
Forgatható: Van
G-Sync kompatibilitás: Van
Gamer: Igen
Gyártó: SAMSUNG
HDMI: 1
HDMI verzió: 2.1
HDR: HDR400
Képarány: 16:9
Képátló: 68,5800000
Készenléti fogyasztás: 0,5000000
Kijelző betekintési szög: 178
Kijelző felbontás (pixel): 2560 x 1440
Kijelző fényerő: 350
Kijelző képarány: 16:9
Kijelző képfrissítés: 350
Kijelző kontraszt: 1000:1
Kijelző válaszidő (ms): 1
Magasság (mm): 552
Nettó súly: 6,4000000
Panel típus: Fast IPS
Pivot: Van
Szélesség (mm): 613
Szín: Fekete
Táp típus: Külsõ
Típus: Gaming monitor
Üzemi fogyasztás: 48
Vlaszidő: 1
Termékleírás
QHD
Gyors IPS
VESA DisplayHDR 400
350 Hz frissítési frekvencia és 1 ms válaszidő (GTG)
Reagálj gyorsan és maradj a versenytársak előtt a csúcsteljesítményű játékmenetnek köszönhetően! A 350 Hz-es frissítési gyakoriság minimalizálja a késleltetést és villámgyors reakciót biztosít, míg a szinte azonnali, 1 ms-os válaszidő (GtG) garantálja, hogy mozdulataid valós időben kerüljenek rögzítésre, verhetetlen játékprecizitást biztosítva.