Samsung 27" LS27D700EAUXEN Viewfinity S7 S70D 4K UHD IPS DP/HDMI monitor
Cikkszám: 400499
Gyártó : Samsung
Gyártói cikkszám: LS27D700EAUXEN
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 12 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
3D Technológia: Nincs megadva
Állítható dőlésszög: Nincs megadva
Állítható magasság: Nincs megadva db
AMD FreeSync kompatibilitás: Nincs
Betekintési szög: 178/178 Hertz
BETEKINTÉSI SZÖG: 178
Bluetooth: Nem
Display port: 1
DisplayPort kimenet: 1 db
Dönthető: Van
DVI csatlakozó: 0 db
ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: 3,5mm miniJack, HDMI, Display port
Energia hatékonyság: Fiú
Érintőképernyő: Nincs megadva
Falikonzol szabvány: 100x100mm VESA falitartó-támogatás
Falra szerelhetőség: Van
Fejhallgató csatlakozó: 0 db
Fényerő: 350
FIZIKAI JELLEMZŐK: Dönthető
Forgatható: Nem
FreeSync: Nem
G-Sync: Nem
G-Sync kompatibilitás: Nincs
Gamer: Nem
GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: Igen
Gyártó: SAMSUNG
Hangszóró: Nem
HDMI: 0 db
HDR: Van
HDR (High Dynamic Range): Van
Ívelt: Nincs
Ívelt kijelző: Nincs megadva
K: Nem
Kamera: Nincs
Képarány: 16:9
Képátló: 27
Képernyőfrissítés: 60 Hertz
KÉPFRISSÍTÉS: 60
Képfrissítés (Hz): 60
Képminőség: 4K
KIJELZŐ FÉNYERŐ: 350
KIJELZŐ KONTRASZT: 1000
KIJELZŐ MÉRET: 27
KIJELZŐ PARAMÉTER: LED
KIJELZŐ, PANEL TÍPUSA: IPS
Kijelző felbontás: 3840x2160 (4K UHD) 16:9
Kijelző felbontás (pixel): 3840x2160 (4K UHD) 16:9
Kijelző kontraszt: 0 :1
Kijelző méret (col): 27
Kijelző típus: LED
Kijlezőpanel típus: IPS
Láncba kapcsolás (daisy chain): Nincs
Láthatósági szög: 178/178
Látószög: 178/178
LFD: Nem
Mini Display port: 0 db
Mini DisplayPort: Nem
Panel típus: IPS
Pivot: Nincs
Portré mód (Pivot): Nincs megadva Hertz
RJ45 csatlakozó: Nem
Szín: Fekete
Színmélység: 0.00 milliószín
Tápegység: Belsõ
Tápegység teljesítmény (W): Van
Távirányító: Nincs megadva db
TERMÉK 4. szint: Samsung
Thunderbolt: 0 db
Thunderbolt csatlakozás: Nincs
Típus: Monitor
TV tuner: Nincs megadva
TV-Tuner: Nem
USB: 0 db
USB 3.1: 0 db
USB elosztó (HUB): Nincs
USB Type-C: 0 db
VÁLASZIDŐ: 5
Válaszidő: 5
VESA méret: 100x100
VGA: 0 db
VGA csatlakozó: Nem
Webkamera: Nem
webOS: Nem
Wi-Fi: Nem
27" ViewFinity S7 S70D UHD Monitor - LS27D700EAUXEN
LS27D700EAUXEN
Specifikációk
Kijelző
  • Képernyőméret (Class): 27
  • Sík / Ívelt: Sík
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm): 596.736 x 335.664mm
  • Képarány: 16:9
  • Panel típus: IPS
  • Fényerő (tipikus): 350 cd/m2
  • Fényerő (perc): 280 cd/m2
  • Statikus kontraszt-arány: 1000:1(Typ)
  • Kontrasztarány (Dinamikus): Mega ∞ DCR
  • HDR (High Dynamic Range): HDR10
  • Felbontás: 3,840 x 2,160
  • Reakcióidő (mp): 5ms
  • Betekintési szög (H/V): 178°/178°
  • Színtámogatás: Max 1.07B
  • sRGB lefedettség: 99% (Typ)
  • Képkockasebesség: Max 60Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő Üzemmód: Igen
  • Villódzásmentes technológia: Igen
  • Kép-a-képben: Igen
  • Kettős képernyő: Igen
  • Képméret: Igen
  • Windows minősítés: Windows11
  • Kikapcsolás időzítő: Igen
  • Auto Source Switch: Auto Source Switch+
  • Adaptív kép: Igen
Interfész
  • Kijelző csatlakozó: 1 db
  • Display Port Verzió: 1.2
  • HDCP Version (DP): 2.2
  • HDMI: 1 db
  • HDMI Verzió: 2.0
  • HDCP Version (HDMI): 2.2
  • Fülhallgató csatlakozó: Igen
Működési feltételek
  • Hőmérséklet: 10~40 °C
  • Páratartalom: 10~80%, Nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári Tuning: Igen
Kialakítás
  • Szín: Fekete
  • Állvány típusa: Egyszerű
  • Döntés: -2.0°(±2.0°)~25.0°(±2.0°)
  • Fali tartó: 100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztály: F
  • Újrahasznosított műanyag: Több mint 10%
Töltés
  • Tápegység: AC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum): 80 W
  • Energiafelhasználás (jellemző): 23.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS): 0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban): 0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves): 34 kWh
  • Típus: Belső tápegység
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé): 612.9 x 473.2 x 180 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 612.9 x 367.7 x 41.6 mm
  • Csomag mérete (WxHxD): 687 x 160 x 484 mm