PHILIPS IPS monitor 27" 27E1N1800A/00, 3840 x 2160, 16:9, 350 cd/m2, 4ms, HDMIx2/DisplayPort, hangszóró
Cikkszám: 955654
Gyártó : PHI MON
Gyártói cikkszám: 27E1N1800A/00
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 36 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
DisplayPort kimenet: Van
Dönthető: Van
Energia hatékonyság: Fiú
Falikonzol szabvány: 100x100mm VESA falitartó-támogatás
Fényerő: 350
Gyártó: PHILIPS
Hangszóró: Van
HDMI: Van
Ívelt: Nincs
Képarány: 16:9
Képátló: 27
Kijelző felbontás (pixel): 3840 x 2160 (UHD)
Kijelző kontraszt: 1000
Láthatósági szög: 178/178
Panel típus: IPS
Szín: Fekete
Típus: Monitor
Válaszidő: 4
Vlaszidő: 4
Műszaki adatok
  • Kép/Kijelző
    Panel mérete
    27”/68,6 cm
    Képformátum
    16:9
    LCD panel típusa
    IPS technológia
    A háttérvilágítás típusa
    W-LED rendszer
    Képpont-osztásköz
    0,1554 x 0,1554 mm
    Fényerő
    350  cd/m²
    A kijelző színei
    1,07 milliárd (8 bit + Hi-FRC)
    Kontrasztarány (tipikus)
    1000:1
    SmartContrast
    Mega Infinity DCR
    Válaszidő (tipikus)
    4 ms (szürkétől szürkéig)*
    Megtekintési szögtartomány
    • 178º (H) / 178º (V)
    • C/R > 10 esetén
    Képjavítás
    SmartImage
    Maximális felbontás
    3840 x 2160, 60 Hz-en*
    Tényleges képfelület
    597,888 (H) x 336,312 (V)
    Pásztázási frekvencia
    30k – 140 kHz (H)/40–60 Hz (V)
    sRGB
    Igen
    Delta E
    < 2
    Villódzásmentes
    Igen
    Képpontsűrűség
    163,18 PPI
    LowBlue üzemmód
    Kijelző bevonata
    Csillogásvédelem, 3H, fátyolos hatás: 25%
    SmartUniformity
    93% - 105%
    EasyRead
    Adaptív szinkronizálás
    HDR
    HDR10-támogatás
  • Csatlakoztathatóság
    Jelbemenet
    2 db HDMI 2.0, 1 db DisplayPort 1.4
    Szinkronbemenet
    Külön szinkron
    Audio (be/ki)
    Audiokimenet
    HDCP
    HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort)
  • Kényelem
    Beépített hangszórók
    2 x 2 W
    Plug & Play kompatibilitás
    • DDC/CI
    • Mac OS X
    • sRGB
    • Windows 11/10
    Kényelmes használat
    • Tápellátás be/ki
    • Menü
    • Hangerő
    • Bemenet
    • SmartImage
    OSD (képernyőn megjelenő) nyelvek
    • brazíliai portugál
    • cseh
    • holland
    • angol
    • finn
    • francia
    • német
    • görög
    • magyar
    • olasz
    • japán
    • koreai
    • lengyel
    • portugál
    • orosz
    • egyszerűsített kínai
    • spanyol
    • svéd
    • hagyományos kínai
    • török
    • Ukrán
    Egyéb kényelmi jellemzők
    • Kensington zár
    • VESA tartó (100 x 100 mm)
  • Állvány
    Döntés
    -5/20  degree
  • Tápellátás
    Tápellátás
    • Belső
    • 100–240 V AC, 50–60 Hz
    Kikapcsolt mód
    0,3 W (tipikus)
    Bekapcsolt mód
    27,24 W (tipikus)
    Készenléti üzemmód
    0,5 W (tipikus)