ORICO autós töltő - PM-30-1A1C-BK (Szivargyújtós, USB-C 30W+USB-A 27W, fekete) ORICO-PM-30-1A1C-BK-EP
Cikkszám: 950207
Gyártó : ORICO
Gyártói cikkszám: ORICO-PM-30-1A1C-BK-EP
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 36 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Foxpost máj. 18
MPL Automata máj. 18
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Materials: PC plastic, aluminum ring
Input Specifications: 12–24V DC
Output Specifications: USB-C 30W, USB-A 27W
Multi-Port Output: 15W
Dimensions: 72mm × Φ35mm
Weight: 36g
Applicable Specifications: Vehicle-mounted cigarette lighter (CN/EU/US standard)
Ajánló
BlueStar autós töltő 4 x USB, 7,3 A, kábel 1,8 m
XO CC48 autós töltő 2 USB aljzat 2.4W + Type-C kábel FEKETE XO-CC48