Nedis CCGL37010BK30 Displayport kábel 4K60Hz, aranyozott csatlakozók, 3m
Cikkszám: 844704
Gyártó : NEDIS
Gyártói cikkszám: CCGL37010BK30
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Foxpost máj. 19
MPL Automata máj. 19
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
Gyártó: Nedis
Termékleírás
Maximális felbontás 4K@60Hz
Csatlakozó kialakítása - B oldal Egyenes
Csatlakozó kialakítása - A oldal Egyenes
Kábelkialakítás Kerek
Kábelköpeny mérete 6,0 mm
Anyag PVC
AWG érték 30
Csatlakozó bevonata Aranyozott
Vezető anyaga Réz
Kábelköpeny anyaga PVC
Kábelhossz 3,00 méter
Szín Fekete
Adapter kialakítás Egyenes
Vezető átmérője 0,254 mm
Képarány 16:9
Támogatott felbontások 1080p@60Hz
4K@60Hz
4K@30Hz
1080p@120Hz