Mybandz 22SKU16167 TÉPŐZÁRAS RUGALMAS SZÖVET ÓRASZÍJ / SZÜRKE-NEON ZÖLD / 22MM
Cikkszám: 301274
Gyártó : Mybandz
Gyártói cikkszám: 22SKU16167
Megbízhatóság: 100%
Nem elérhető termék
Várható átvétel
PCX átvevő pont
Foxpost
MPL Automata
Posta Pont
DPD Futár
MPL Futár
Expressz Futár
KOMPATIBILITÁS: Samsung Galaxy Watch 46mm/ Galaxy Watch 3 45mm/ Gear S3 Frontier/ Gear S3 Classic,
Huawei Watch 2 Classic/ LG G Watch W100/ ASUS Zenwatch 2/ Ticwatch Pro/ Moto 360 2. Gen 46 mm/ Pebble Time/ Pebble Time Steel.
Továbbá minden olyan órához tud csatlakozni ahol a villatávolság pontosan 22mm és egyenes stift rakható be a villák közé.
MÉRETEK: az állítható szíj 145 - 195 mm kerületű csuklón hordható. Szélessége 22 mm.