fb pixel code
KATEGÓRIA
 
 
 
 
 
 
Legrand 646812 PDU 19" 1U 9 aljzat gyermekvédett fekete elosztó 3m tápkábellel
Cikkszám: 392556
5 836 Ft
5 558 Ft
Garancia: 24 hónap
Átvételi lehetőségek
Duna Plaza 2019-12-11
MPL futárszolgálat 2019-12-12
Csomagautomata 2019-12-12
Posta Pont 2019-12-12
MOL Pont 2019-12-12
COOP Pont 2019-12-12
Garancia lehetőség
Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
Tulajdonságok
Típus: Rack elosztó
Kapcsolat: Vezetékes
USB 2.0 csatlakozó: Nem
Sebesség: Nem
Szabvány: Nem
Csatlakozó típus: Fali aljzat
Max. átviteli távolság (m): Nem
Csatlakozók száma: 9
Hossz (cm): 48,26
szín: fekete
Ajánló
 
TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode
10 402 Ft
9 906 Ft
 
WP WPN-RNA-32608-BS fekete rackszekrény
137 217 Ft
130 683 Ft
 
Dahua PFT3950 SFP 1,25G 850nm LC multimódusú optikai modul
16 722 Ft
15 926 Ft
 
Asus Lyra Mini Mesh MAP-AC1300-1PK Router 1db
32 890 Ft
31 324 Ft

Csatlakozó típus:Fali aljzat, Típus:Rack elosztó, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Kapcsolat:Vezetékes, USB 2.0 csatlakozó:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Hossz (cm):48,26, szín:fekete,

PCX 2006-2019.
Kapcsolat: [email protected]
Az oldal tetejére 0 Kedvenceim 0 Összehasonlítás 0 A kosár üres