Kábel Axagon USB 3.2 gen1 Type-C - Type-C, PD 60W 3A, 2m, Fekete BUCM3-CM20AB
Cikkszám: 406840
Gyártó : AXAGON
Gyártói cikkszám: BUCM3-CM20AB
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Foxpost máj. 19
MPL Automata máj. 19
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
90 fokos: Nem
Bevonat: Nincs
bruttó kg: 0.04
Csatlakozás 1.: USB-C
Csatlakozás 2.: USB-C
Csatlakozó 1: USB 3.2 Type C APA
Csatlakozó 2: USB 3.2 Type C APA
Csatlakozó szín: Fekete
Csatlakozók: Male/Male
EAN kód: 8595247905963
Funkció: Adat és töltő kábel
Garancia: 24
Gyártó: Axagon
Gyártó cikszám: BUCM3-CM20AB
hossz: 2m
Hosszúság: 200
Jelleg: USB
Kábel hosszúság: 200
Márka: Axagon
Mélység (mm): 200
Nettó súly: 0.022
SATA: Nem
Szín: Fekete
Szövetborítás: Igen
Típus: Kábel
USB kábel funkció: Töltõ és adatkábel
USB szabvány: USB3.2
Vezeték szín: Fekete
Prémium összekötő USB-C <-> USB-C adat- és töltőkábel AXAGON BUCM3-CM20AB SPEED USB 3.2 Gen 1 kábel mindkét végén USB-C apa csatlakozóval. A kábel gyors adatátvitelre és notebook telefon, táblagép és egyéb mobileszköz töltésre lett létrehozva. Akár 5 Gb/s-os adatátvitelt és akár 3A áramú töltést is támogat.
A 22AWG (alacsonyabb szám = nagyobb keresztmetszet és alacsonyabb vezetékellenállás) teljesítménykábelek garantálják a telefonok és más mobileszközök gyors töltését. Cable also supports notebook charging using Power Delivery 60W technology. Az 30AWG adatkábelek a kiváló minőségű árnyékolással együtt megbízható adatátvitelt biztosítanak. A hármas árnyékolás megvédi az átvitt jeleket a káros interferenciáktól.
Csatlakozók:
• 2x USB-C (M) male / apa.
További tulajdonságok:
• DATA SYNC
& FAST CHARGING – egyidejű adatátvitel és a mobileszköz akkumulátorának töltése.
• SuperSpeed USB - USB 3.2 Gen 1 (előzőleg USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0).
• Kompatibilis USB 3.2 Gen 2-vel, visszafele kompatibilis a következőkkel USB 2.0.
• Nagysebességű töltés akár 3A áramerősségig támogatja.
• Támogatott töltési technológiák: Power Delivery 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging és mások.
• Kábel magában tartalmazza a 22AWG töltő kábelt, 30AWG adatkábelt.
További adatok:
• kábel hossza 2 m,
• 4.5 mm külső átmérő.