Gembird WM-75ST-01 TV tartó fali konzol 32-75"
Cikkszám: 622807
Gyártó : Gembird
Gyártói cikkszám: WM-75ST-01
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
Dönthető: Igen
Forgatható: Igen
Jelleg: Fali
Max. képernyőméret: 75 "
Maximális terhelhetőség (kg): 45 kg
Maximum távolság a faltól: 491 mm
Méret (col): 32"-75"
Min. képernyőméret: 32 "
Típus: Kijelző
VESA szabvány 600x400 mm: igen
Kijelző, Fali, Min 32", Max 75"
Ajánló
Delight LCD TV Ceiling Mount 32" - 55" Black 39698