Gembird Full-motion TV wall mount 37" - 80 Black WM-80ST-02
Cikkszám: 199120
Gyártó : Gembird
Gyártói cikkszám: WM-80ST-02
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
Jelleg: Fali
Max. képernyőméret: 80 "
Méret (col): 32"-80"
Min. képernyőméret: 37 "
Típus: Kijelzõ
Kijelző, Fali, Min 37", Max 80"
Ajánló
Hama TV Wall Bracket Tilt 191 cm (75") up to 40 kg 00220812
SBOX Fix fali konzol PLB-5746F, WALL MOUNT (37-70", max. 35kg, max.VESA: 600x400 mm)
ACT Full Motion TV Wall Mount 23" to 55" VESA Black AC8354