G.SKILL Value DDR4 2400MHz CL17 8GB F4-2400C17S-8GNT
Cikkszám: 512045
Gyártó : G.Skill
Gyártói cikkszám: F4-2400C17S-8GNT
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Foxpost máj. 19
MPL Automata máj. 19
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
Csomagolás: Doboz
Feszültség (V): 1,2
Hűtőborda: Nem
Időzítés (CL): 17
Kapacitás (GB): 8
Kiszerelés (modul): 1
Memória foglalat: DDR4
Memória órajel (MHz): 2400
Szín: Fekete
Nagy teljesítményű DDR4 memória
Ultrakompatibilitás a legújabb DDR4 rendszerekkel!
Gyorsabb átviteli sebesség
A szabványos 2133 MHz-től kezdődően a DDR4 memória sokkal nagyobb sávszélességet biztosít, mint a korábbi DDR memória. Élvezheti a gyorsabb számítási élményt a játékokhoz, a videó- és képszerkesztéshez, a rendereléshez és más professzionális alkalmazásokhoz.
Energiahatékony
A DDR4 szabvány szerint 1,2 V ~ 1,35 V alacsony feszültséggel tervezve, ez 20%-kal csökkenti a DDR3 memóriakészletek memóriafeszültség-igényét! Mostantól rendszere még gyorsabban működik anélkül, hogy drága fűtőberendezéssé válna.