fb pixel code
KATEGÓRIÁK KATEGÓRIÁK
 
Digitus DK-2533-03/3 3m LC/LC Optikai kábel
2 290 Ft
 
 
 
 
 
 
Digitus DK-2533-03/3 3m LC/LC Optikai kábel
Cikkszám: 445881
Egységár: 763.33 Ft / méter
Megbízhatóság: 100%
2 290 Ft
Garancia: 12+12 hónap
Átvételi lehetőségek
Duna Plaza 2021-12-09
Csomagautomata 2021-12-13
Posta Pont 2021-12-13
MOL Pont 2021-12-13
FOXPOST 2021-12-13
EXPRESSZ szállítás 2021-12-10
Futárszolgálat 2021-12-13
GLS futár 2021-12-13
GLS Pont 2021-12-13
Nagy csomag 2021-12-13
Garancia lehetőség
Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
Tulajdonságok
Alap szín: Kék
Csatlakozó A: 1x LC
Csatlakozó B: 1x LC
Csomagolás: Műanyag tasak
Funkció: Hálózat
Kábel hosszúság (m): 3
Kialakítás: OM3
Típus: Optikai kábel

Alap szín:Kék, Csatlakozó 1:LC, Csatlakozó 2:LC, Csomagolás:Műanyag tasak, Formátum:Nem, Funkció:Hálózat, Kábel hosszúság (m):3, Kialakítás:OM3, Típus:Optikai kábel,

Ajánló
 
Gembird PP12-2M/O CAT5e 2m narancs UTP Patch kábel
319 Ft
 
Eonboom BNCM-F BNC aljzat/dugó "L" alakú csatlakozó
458 Ft
 
Gembird PP12-5M 5m szürke UTP netkábel
479 Ft
 
LogiLink CP2022U 0,5m szürke CAT6 U/UTP EconLine AWG24 patchkábel
290 Ft
PCX 2006-2021.
Kapcsolat: [email protected]
Az oldal tetejére 0 Kedvenceim 0 Összehasonlítás 0 A kosár üres
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...