DeepCool 750W 80+ Bronze PL750D R-PL750D-FC0B-EU
Cikkszám: 966621
Gyártó : DeepCool
Gyártói cikkszám: R-PL750D-FC0B-EU
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Foxpost máj. 18
MPL Automata máj. 18
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
20/24 pin ATX csatlakozó: 20+4 pin ATX
4 pin Molex csatlakozó: 2
6+2 pin VGA csatlakozó: 3
80 PLUS minősítés: 80 PLUS Bronze
AC bemeneti feszültség: 100 - 240
AC bemeneti frekvencia: 50/60
Alaplap tápkábel hossza: 550
ATX: 3
ATX hálózati csatlakozó (20 + 4 tűs): Van
ATX verzió: 3.0
Beépített ventilátor: 1
Bemeneti áram: 10 - 5
Cél: PC
CPU Csatlakozó: Van
Csapágy típus: HYB
Csomagolás: Doboz
Fenntarhatósági tanúsítvány: ErP;Triman
Fenntarthatósági megfelelés: Van
Formátum: ATX
Hatásfok: 80+Bronze
Hatékonyság: 85
Hűtés típus: Aktív
Integrált kapcsoló: Van
Kábelezés: Nem moduláris
Kombinált teljesítmény (+ 12V): 750
Kombinált teljesítmény (+3.3V): 100
Kombinált teljesítmény (+5V): 100
Kombinált teljesítmény (+5Vsb): 15
Kombinált teljesítmény (-12V): 3,6000000
Magasság (mm): 86
Max. kimeneti áram (+ 12V): 62,5000000
Max. kimeneti áram (+ 3.3V): 20
Max. kimeneti áram (+ 5V): 20
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb): 3
Max. kimeneti áram (- 12V): 0,3000000
Meghibásodások közötti átlagos idő (MTBF): 100000
Mélység (mm): 140
PCI Express csatlakozók (16-tűs): 1
PFC: Aktív
Power Good jel késleltetési tartomány: 100 - 150
Sata csatlakozó: 8
SATA tápkábel hossza: 450;550;650;750
Származási ország: Kína
Szélesség (mm): 150
Szín: Fekete
Tanúsítványok: RoHS, WEEE
Tápegység (PSU) formai tényező: ATX
Tápegység védelem: Túláram;Teljesítménykorlátozás;Túlfeszültség;Túlmelegedés;Feszültségcsökkenés
Tartási idő: 16
Teljes erő: 750
Teljesítmény (W): 750
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): 0 - 40
Ventilátor átmérője: 120
Ventilátor helye: Felsõ
Ventilátor méret (mm): 120
750W, 12cm, Aktív PFC, ATX 3.0