Dahua PoE Injektor - TAM1GT1GT-30 (30W (PoE+), gigabit, 230VAC)
Cikkszám: 682253
Gyártó : DAHUA
Gyártói cikkszám: TAM1GT1GT-30
Megbízhatóság: 100%