fb pixel code
KATEGÓRIA KATEGÓRIA
 
 
 
 
 
 
Dahua TAM1GT1GT-30 PoE Injektor 30W tápegység
Cikkszám: 682253
Megbízhatóság: 100%
16 490 Ft
Garancia: 36 hónap
Átvételi lehetőségek
Duna Plaza 2020-07-09
EXPRESSZ szállítás 2020-07-09
MPL futárszolgálat 2020-07-13
FOXPOST csomagautomata 2020-07-13
Csomagautomata 2020-07-13
Posta Pont 2020-07-13
MOL Pont 2020-07-13
Garancia lehetőség
Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
Tulajdonságok
Csatlakozó típus: RJ45
Csatlakozók száma: 2
Hossz (cm): 7,9
Kapcsolat: Vezetékes
Max. átviteli távolság (m): Nem
Sebesség: 1000 Mbps
Szabvány: Nem
Szín: Fehér
Típus: PoE Injector
USB 2.0 csatlakozó: Nem
Ajánló
 
KE-Line LC-LC quad multimódusú OM3 KE-LCD-MM-AQ aqua toldó
1 990 Ft
 
Zyxel 91-010-203001B 1000BaseLX SFP modul
46 990 Ft
 
Ubiquiti UCK-G2-PLUS UniFi Cloud Key
79 290 Ft
 
Asus Lyra Mini Mesh MAP-AC2200-1PK Router 1db
52 990 Ft
PCX 2006-2020.
Kapcsolat: pcx@pcx.hu
Az oldal tetejére 0 Kedvenceim 0 Összehasonlítás 0 A kosár üres
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...