Dahua 23,8" LM24-C301B IPS LED
50 390
Kosárba
Termékeim
Top 360
Akció
Újdonság
Expressz átvétel
Információ
100 kérdés és válasz
Adattörlő kód
Adatvédelem
ÁSZF
Cikkek
Garancia
Hallásvédelmi tájékoztató
Ismertető
Jogi nyilatkozat
Kapcsolat
Nyereményjáték
Szállítás
Videók
Számítógép Periféria
Monitor
Monitor 24"-80"
Kedvencek
Kedvencekhez
Összehasonlító
Összehasonlítom
Dahua 23,8" LM24-C301B IPS LED
Cikkszám:
787566
Gyártó :
DAHUA
Gyártói cikkszám:
LM24-C301B
Megbízhatóság:
100%
Garancia:
24 hónap
Kosárba
Várható átvétel
PCX átvevő pont
máj. 15
Posta Pont
máj. 18
DPD Futár
máj. 18
MPL Futár
Expressz Futár
máj. 15
Tulajdonságok
Állítható magasság
: Nem
Audio csatlakozók
: Van
Bluetooth
: Nem
Display port
: Igen
Display Port 1.4
: 1
Érintőképernyő
Falra szerelhetőség
: Van
Fényerő
: 300
Forgatható
FreeSync
G-Sync
Hangszóró
HDMI
: 1
Ívelt
: Nincs
K
Képarány
: 16:9
KÉPFRISSÍTÉS
: 100
Képminőség
: QHD
Kijelző felbontás (pixel)
: 2560x1440
Kijelző kontraszt
Kijelző méret (col)
: 24
Kijelző típus
: LED
Látószög
LFD
Mini DisplayPort
Panel típus
: IPS
RJ45 csatlakozó
Szín
: Fekete
Típus
: Monitor
TV-Tuner
Válaszidő
: 5 ms
VESA méret
: 75x75
VGA csatlakozó
Vlaszidő
: 5
Webkamera
webOS
Wi-Fi
Ajánló
Kedvencek
Kedvencekhez
Összehasonlító
Összehasonlítom
PRO 27 IPS LED 1920X1080 16:9 E2725HM 5MS 1000:1 HDV 3Y 210-BRDQ
Mon Asus 23,8" TUF Gaming VG249Q5R FreeSync Premium, FHD - IPS LED - 200Hz I 3 év garancia I
27" Samsung Essential S4 S40GD monitor (LS27D400GAUXEN)
ACER GAMING IPS Nitro Monitor KA272P6bip 27", 16:9 FHD, 144Hz, FreeSync, 1ms, 250nits, HDMI, DP, fekete UM.HX2EE.604
GIGABYTE Ívelt VA LED Monitor 27" GS27FC 1920x1080, 2xHDMI/Displayport GS27FC