CMF BY NOTHING hálózati töltő USB+2 Type-C aljzat 100W, PD gyorstöltő + Type-C kábel, SÖTÉTSZÜRKE CHR-100W1A2C-DG
Cikkszám: 139480
Gyártó : Nothing
Gyártói cikkszám: CHR-100W1A2C-DG
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 14
Foxpost máj. 15
MPL Automata máj. 15
Posta Pont máj. 15
DPD Futár máj. 15
MPL Futár máj. 15
Expressz Futár máj. 14
Array
Array
CMF BY NOTHING hálózati töltő USB+2 Type-C aljzat 100W, PD gyorstöltő + Type-C kábel, SÖTÉTSZÜRKE
Ajánló
3mk Hyper Charger 140W töltő
Hálózati töltő, 2xUSB-C PD (100W), USB-C PD (65W), USB-A QC 3.0, EU/UK/US, GaN, VERBATIM 32202
Baseus GaN2 Pro fali töltő, 2x USB + 2x USB-C, 100W, EU, fehér (CCGAN2P-L02)
ifi iPower2 5V hálózati adapter IPOWER2 5V