Chieftec 1000W 80+ Gold Vega M Black PPG-1000-C
Cikkszám: 281391
Gyártó : Chieftec
Gyártói cikkszám: PPG-1000-C
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Foxpost máj. 18
MPL Automata máj. 18
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
ATX 3.1: Igen
ATX3.0: Nem
Moduláris: Moduláris
PFC: Aktív PFC
Teljesítmény: 1000 W
Ventillátor mérete: 13,5 cm
Ajánló
Thermalright AG-850-W ATX desktop tápegység 850W 80+ Gold BOX TR-AG 850-W
Endorfy Supremo FM5 Gold 650W tápegység EY7A007
Tápegység Aerocool SMART G1 1000 100-240 Full Range APFC EU BOX
Endorfy 750W 80+ Gold Supremo FM6 EY7A013
MSI Tápegység 750W 80+ Gold moduláris, Gen 5.0 V2 MAG A750GL PCIE5 II