ASUS Tápegység TUF Gaming 1000W 80+ Gold moduláris Gen 5.1 TUF-GAMING-1000G-WHITE
Cikkszám: 142015
Gyártó : Asus
Gyártói cikkszám: TUF-GAMING-1000G-WHITE
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 36 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 15
Foxpost máj. 18
MPL Automata máj. 18
Posta Pont máj. 18
DPD Futár máj. 18
MPL Futár máj. 18
Expressz Futár máj. 15
Tulajdonságok
20/24 pin ATX csatlakozó: 20+4 pin ATX
4 pin Molex csatlakozó: 4
80 PLUS minősítés: 80 PLUS Gold
AC bemeneti feszültség: 100 - 240
Alaplap tápkábel hossza: 610
ATX hálózati csatlakozó (20 + 4 tűs): Van
ATX verzió: 3.0
ATX3.0: Igen
Beépített ventilátor: 1
Cél: PC
CPU Csatlakozó: Van
CPU tápkábel hossza: 650
Csapágy típus: golyóscsapágy
Csatlakozó: 1x20+4, 2x4+4, 1x16, 4x8, 5xSata, 3xMolex
Csomagolás: Doboz
Fenntarthatósági megfelelés: Van
Formátum: ATX
Gamer: Igen
Gyártó: ASUS
Hatékonyság: 92
Hűtés típus: Aktív
Integrált kapcsoló: Van
Kábelek mellékelve: AC;CPU;PCIe;Peripheral (Molex);SATA
Kábelezés: Teljesen moduláris
Kombinált teljesítmény (+ 12V): 1000
Kombinált teljesítmény (+3.3V): 130
Kombinált teljesítmény (+5V): 130
Kombinált teljesítmény (+5Vsb): 15
Kombinált teljesítmény (-12V): 9,6000000
Magasság (mm): 86
Max. kimeneti áram (+ 12V): 83,3000000
Max. kimeneti áram (+ 3.3V): 25
Max. kimeneti áram (+ 5V): 25
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb): 3
Max. kimeneti áram (- 12V): 0,8000000
Mélység (mm): 150
Moduláris: Moduláris
PCI Express csatlakozók (16-tűs): 1
PCI Express hálózati csatlakozók (8 tűs): 4
PCI Express tápkábel hossza: 675
Perifériás (Molex) tápkábel hossza: 150;400
PFC: Aktív PFC
Sata csatlakozó: 5
SATA tápkábel hossza: 120,4000000
Szélesség (mm): 150
Szín: Fehér
Tanúsítványok: RoHS
Tápegység (PSU) formai tényező: ATX
Tartalmazza a tápvezeték(ek)et: Van
Teljes erő: 1000
Teljesítmény: 1000 W
Teljesítmény (W): 1000
Tömeg: 2480
Ventilátor átmérője: 135
Ventilátor méret (mm): 135
Ventillátor mérete: 13,5 cm
Formátum:ATX,
Szín:Fehér,
Magasság (mm):86,
Ventilátor méret (mm):135,
Szélesség (mm):150,
Mélység (mm):150,
Hatékonyság:92,
Beépített ventilátor:1,
CPU Csatlakozó:Van,
Csomagolás:Doboz,
Csapágy típus:golyóscsapágy,
PFC:Aktív PFC,
4 pin Molex csatlakozó:4,
Tömeg:2480,
ATX verzió:3.0,
Tanúsítványok:RoHS,
Ventilátor átmérője:135,
Hűtés típus:Aktív,
ATX3.0:Igen,
Teljesítmény:1000 W,
Max. kimeneti áram (+ 5V):25,
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb):3,
Moduláris:Moduláris,
Gamer:Igen,
Kábelezés:Teljesen moduláris,
Ventillátor mérete:13,5 cm,
Integrált kapcsoló:Van,
Teljes erő:1000,
Alaplap tápkábel hossza:610,
CPU tápkábel hossza:650,
Cél:PC,
Sata csatlakozó:5,
Ajánló
MSI MPG A1000G PCIE5 80+ Gold 1000W tápegység