ASUS Tápegység 1200W 80+ Platinum moduláris, Gen 5.1 ROG-STRIX-1200P-GAMING
Cikkszám: 689495
Gyártó : Asus
Gyártói cikkszám: ROG-STRIX-1200P-GAMING
Megbízhatóság: 100%
Tulajdonságok
20/24 pin ATX csatlakozó: 20+4 pin ATX
4 pin Molex csatlakozó: 3
6+2 pin VGA csatlakozó: 4
80 PLUS minősítés: 80 PLUS Platinum
AC bemeneti feszültség: 100 - 240
Alaplap tápkábel hossza: 610
ATX verzió: 3.1
CPU Csatlakozó: Van
CPU tápkábel hossza: 1000
Csatlakozó: 1x20+4, 2x4+4, 1x16, 4x8, 6xSata, 3xMolex
Csomagolás: Doboz
Formátum: ATX
Gyártó: ASUS
Hűtés típus: Semi-passive
Integrált kapcsoló: Van
Kábelezés: Teljesen moduláris
Kombinált teljesítmény (+ 12V): 1200
Kombinált teljesítmény (+3.3V): 130
Kombinált teljesítmény (+5V): 130
Kombinált teljesítmény (+5Vsb): 15
Kombinált teljesítmény (-12V): 3,6000000
Magasság (mm): 86
Max. kimeneti áram (+ 12V): 100
Max. kimeneti áram (+ 3.3V): 25
Max. kimeneti áram (+ 5V): 25
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb): 3
Max. kimeneti áram (- 12V): 0,3000000