ASUS Tápegység 1000W 80+ Platinum moduláris, Gen 5.1 ROG-LOKI-1000P-SFX-L-GAMING
Cikkszám: 735554
Gyártó : Asus
Gyártói cikkszám: ROG-LOKI-1000P-SFX-L-GAMING
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Foxpost máj. 19
MPL Automata máj. 19
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
20/24 pin ATX csatlakozó: 24-pin ATX
4 pin Molex csatlakozó: 4
80 PLUS minősítés: 80 PLUS Platinum
AC bemeneti feszültség: 100 - 240
Alaplap típus: ATX
Beépített ventilátor: 1
Cél: PC
CPU Csatlakozó: Van
Csomagolás: Doboz
Formátum: SFX
Halk üzemmód: Van
Kábelezés: Teljesen moduláris
Kombinált teljesítmény (+ 12V): 1000
Kombinált teljesítmény (+3.3V): 110
Kombinált teljesítmény (+5V): 110
Kombinált teljesítmény (+5Vsb): 12,5000000
Kombinált teljesítmény (-12V): 9,6000000
Max. kimeneti áram (+ 12V): 83,3000000
Max. kimeneti áram (+ 3.3V): 20
Max. kimeneti áram (+ 5V): 20
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb): 2,5000000
Max. kimeneti áram (- 12V): 0,8000000
Mélység (mm): 125
PCI Express csatlakozók (16-tűs): 1
PCI Express hálózati csatlakozók (8 tűs): 3
Sata csatlakozó: 6
Szélesség (mm): 125
Szín: Fekete;Ezüst
Tanúsítványok: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
Tápegység (PSU) formai tényező: SFX
Teljes erő: 1000
Tömeg: 1830
Ventilátor átmérője: 120
Ventilátor méret (mm): 120
Világítás: Van
Formátum:SFX,
Szín:Fekete;Ezüst,
Mélység (mm):125,
Világítás:Van,
Szélesség (mm):125,
Alaplap típus:ATX,
Ventilátor méret (mm):120,
Csomagolás:Doboz,
Tömeg:1830,
Cél:PC,
Beépített ventilátor:1,
Kábelezés:Teljesen moduláris,
CPU Csatlakozó:Van,
Sata csatlakozó:6,
Max. kimeneti áram (+ 5V):20,
4 pin Molex csatlakozó:4,
Ventilátor átmérője:120,