Samsung 55" QE55S90FAEXXH 4K UHD Smart OLED TV
Cikkszám: 342964
Gyártó : Samsung
Gyártói cikkszám: QE55S90FAEXXH
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 36 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
AMD FreeSync kompatibilitás: Van
Bajonett: 55
Bajonett típus: 26,5000000
CI kártya foglalat: Van
Energia osztály 2021.: G
Ethernet LAN (RJ-45) portok: Van
Falikonzol szabvány: VESA 300x200
Gamer: Igen
Hangszóró: 40W
Képátló: 140
Kijelző felbontás (pixel): 3840x2160
Kijelző képfrissítés: 100
Kijelző típus: OLED
Optikai hang ki: Van
Smart funkció: Van
Szélesség (mm): 122,5000000
Termékcsalád: Samsung S90FAEXXH
Tuner: DVB-T2,DVB-C,DVB-S2,CI+
USB 2.0: 2
Wi-Fi: Van
Szélesség (mm):122,5000000,
USB 2.0:2,
Tuner:DVB-T2,DVB-C,DVB-S2,CI+,
Kijelző típus:OLED,
Gamer:Igen,
Optikai hang ki:Van,
Smart:Van,
WiFi:Van,
Energia osztály 2021.:G,
Backup funkció:3840x2160,
CI kártya foglalat:Van,
Bajonett:55,
Kijelző képfrissítés:100,
Bajonett típus:26,5000000,
Hangszóró:40W,