Hyundai HLP32T329 HD LED TV
Hyundai HLP32T329 HD LED TV
Cikkszám: 682840
Gyártó : Hyundai
Gyártói cikkszám: HLP32T329
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 24 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 19
DPD Futár máj. 20
MPL Futár máj. 20
Expressz Futár máj. 19
Egy TV számos hasznos funkcióval
A tiszta, éles és egyenletes kép érdekében a TV 100 Hz-es CMP megjelenítési technológiával rendelkezik, még gyors akciójelenetek és sportközvetítések esetében is. Így tökéletes élményt nyújt kedvenc filmjeihez és sorozataihoz. A teljes élvezethez hozzátartozik a kiváló minőségű térhatású hangzás is, melyet a fejlett Dolby Audio Processing technológia teszi lehetővé, amely egyszerűen magával fogja ragadni. A HYUNDAI TV ideális megoldás minden otthonban.
Televíziós jel fogadása
USB médialejátszó
KÉP
  • Átló: 80 cm (32")
  • HD READY felbontás: 1366 x 768 pxl
  • 100 Hz tiszta mozgókép
  • Közvetlen LED háttérvilágítás
JELVÉTEL
  • DVB-T2 (HEVC H.265) / T (földi, földi) tuner
  • DVB-C (kábel) tuner
  • MPEG2/MPEG4 támogatás
  • PAL SECAM B/G D/K I/I" L/L" (analóg) ) tuner
HANG
  • NICAM sztereó
  • Térhatású hang
  • Equalizerek
  • Kimeneti teljesítmény 2 x 6 W
FUNKCIÓK
  • Gyermekzár
  • Szálloda mód
  • Teljes támogatás a cseh és 26 másik európai nyelvhez
TÁMOGATOTT FORMÁTUMOK (USB)
  • Képtámogatás: JPEG, BMP, PNG
  • Audio formátumok támogatása: MP3, WMA, WAV
  • Videó formátumok támogatása: AVI, MPG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV, XviD
CSATLAKOZÓK
  • 2 x HDMI bemenet (v. 1.4)
  • USB bemenet (v. 2.0)
  • Kompozit video/audio bemenet
  • Fejhallgató kimenet
  • Digitális koaxiális audio kimenet
  • CI+ slot POWER
  • Hálózati táp 220-240V/50Hz
ÁLTALÁNOS
  • Falra szerelhető: VESA 75 x 75 mm lyuktávolság