DEEPCOOL CPU Víthűtés SPARTACUS 420, Univerzális R-SPT420-BKDSMP-G-1
Cikkszám: 842174
Gyártó : DeepCool
Gyártói cikkszám: R-SPT420-BKDSMP-G-1
Megbízhatóság: 100%
Garancia: 60 hónap
Várható átvétel
PCX átvevő pont máj. 18
Foxpost máj. 19
MPL Automata máj. 19
Posta Pont máj. 19
DPD Futár máj. 19
MPL Futár máj. 19
Expressz Futár máj. 18
Tulajdonságok
Gyártó: DEEPCOOL
Hűtés típus: Vízhûtés
Kompatibilitás: CPU
radiátor mérete: 420mm
Szín: Fekete
Típus: Kit - All In One (AIO)
Net Weight 2647 g
Radiator Dimensions 462×140×27 mm(L×W×H)
Radiator Material Aluminum
Tube length 465 mm
Pump Dimensions 99×91×65 mm(L×W×H)
Pump Speed 2500~3400 RPM±10%
Pump Connector 4-pin PWM
Pump Rated Voltage 12 VDC
Pump Rated Current 0.29 A
Pump Power Consumption 3.48 W
Fan Dimensions 140×140×30 mm (L×W×H)
Fan Speed 500~2000 RPM±10%
0 RPM (PWM duty < 5%)
Fan Airflow 112.5 CFM
Fan Air Pressure 4.15 mmAq
Fan Noise ≤32.89 dB(A)
Fan Connector 4-pin PWM
Bearing Type Hydro Bearing
Fan Rated Voltage 12 VDC
Fan Rated Current 0.35 A
Fan Power Consumption 4.2W
LED Type Addressable RGB LED
LED Connector 3-pin(+5V-D-G)
LED Rated Voltage 5 VDC
LED Power Consumption 2.0 W(PUMP)
Display Specifications 3.4 inch 480×480 TFT LCD