TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) Switch TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) Switch TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) Switch
TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) Switch TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) Switch TP-LINK T1500-28PCT (TL-SL2428P) Switch
Átvételi lehetőségek:
Futárszolgálat Kiszállítással: péntek
Csomagautomata Posta automatában: péntek
Posta Pont Posta Ponton: péntek
MOL Pont MOL Ponton: péntek
COOP Pont Coop Ponton: péntek
Duna Plaza Személyesen: csütörtök
  Kedvenc
  
  • Leírás
  • Paraméterek
Kis és nagyobb hálózatokhoz is alkalmas.
- 24x 10/100 Mbps RJ45
- 2x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45
- Auto MDI/MDIX
- 2x SFP MiniGBIC modulokhoz
- Web alapú menedzsment
- Támogatja a következoket: Sávszélesség irányítása a portokon, port trunking, statikus MAC cím, Virtual Cable Test
- Rack-be szerelheto acél ház


Software Specification
Standards and Protocols IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p
Basic Function MAC Address Auto-Learning and Auto-aging
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast)
Limit Rate
Port Mirroring
MAC Address Table 8k
Switching Capacity 5.6Gbps
Transmission Method Store-and-Forward
Priority Port based Priority
IEEE 802.1p based Priority: 4 Queues
IP DSCP based Priority
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation
VLAN Port Based VLAN
802.1Q Tag-VLAN
MTU VLAN
Access Control List Based on Port
Based on MAC
Security & Authentication Port Security
Statick MAC Address Binding
Dynamic MAC Address Binding
Network Management Web (Http) Management
Remote Management
System Function Fixed IP Address Setting
VCT (visual cable test )
Port Flow Statistics
TFTP Upgrade

Hardware Specification
Ports 24 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
LED Indicators Power, System, Link/Act, 100M, 1000M,
Safety & Emission FCC, CE
Dimensions (W*D*H) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Power 100-240VAC, 50/60Hz
10/100 Mbps LAN csatlakozó: 24
Gigabit LAN csatlakozó: 4
Menedzselhetőség: Van
Szabványok: Nincs megadva
Szín: Fekete
Antenna: Nincs
Kapcsolat: Vezetékes
Működési hely: Beltéri
Sávszélesség: 12.8 Gbps
MAC cím tábla: 8K
Átirányítási sebesség: 9.5 Mpps
Garancia: 36 hónap
Elérhető: 1-2 munkanap
71 998 Ft

Ez is érdekelhet

Értékelés
Hogyan teljesít Nálad ez a termék? Írd meg tapasztalataid és értékes ajándékokat nyerhetsz. Az értékeléshez be kell jelentkezned!
Még senki sem értékelte ezt a terméket. Légy Te az első!
PCX 2006-2016. Kapcsolat: pcx@pcx.hu Minden jog fenntartva
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...