TP-Link MC112CS fiber konverter TP-Link MC112CS fiber konverter TP-Link MC112CS fiber konverter
TP-Link MC112CS fiber konverter TP-Link MC112CS fiber konverter TP-Link MC112CS fiber konverter
Átvételi lehetőségek:
Futárszolgálat Kiszállítással: hétfő
Csomagautomata Posta automatában: hétfő
Posta Pont Posta Ponton: hétfő
MOL Pont MOL Ponton: hétfő
COOP Pont Coop Ponton: hétfő
Duna Plaza Személyesen: péntek
  Kedvenc
  
  • Leírás
  • Paraméterek
Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
LED információk a hálózat állapotáról!
Tx:1310nm, Rx 1550nm
1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
Típus: Média konverter
Garancia: 36 hónap
Elérhető: 1-2 munkanap
11 392 Ft

Ez is érdekelhet

Értékelés
Hogyan teljesít Nálad ez a termék? Írd meg tapasztalataid és értékes ajándékokat nyerhetsz. Az értékeléshez be kell jelentkezned!
Még senki sem értékelte ezt a terméket. Légy Te az első!
PCX 2006-2016. Kapcsolat: pcx@pcx.hu Minden jog fenntartva
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...