Optikai LC/SC 50/125 kábel Optikai LC/SC 50/125 kábel Optikai LC/SC 50/125 kábel
Optikai LC/SC 50/125 kábel Optikai LC/SC 50/125 kábel Optikai LC/SC 50/125 kábel
Átvételi lehetőségek:
Futárszolgálat Kiszállítással: csütörtök
Csomagautomata Posta automatában: csütörtök
Posta Pont Posta Ponton: csütörtök
MOL Pont MOL Ponton: csütörtök
COOP Pont Coop Ponton: csütörtök
Duna Plaza Személyesen: szerda
  Kedvenc
  
  • Leírás
  • Paraméterek
Termékosztály: Hálózati kábel 
Hossz: 3 m 
 
Kábelezés típusa: 
Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2) 
Csatlakozó típusa 1: LC duplex
Csatlakozó típusa 2: SC duplex 
Garancia: 12 hónap
Elérhető: 1-2 munkanap
1 942 Ft

Ez is érdekelhet

Értékelés
Hogyan teljesít Nálad ez a termék? Írd meg tapasztalataid és értékes ajándékokat nyerhetsz. Az értékeléshez be kell jelentkezned!
Még senki sem értékelte ezt a terméket. Légy Te az első!
PCX 2006-2016. Kapcsolat: pcx@pcx.hu Minden jog fenntartva
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...