fb pixel code
Optic OPC-LCSC-OS2-2M 2m LC/UPC - SC/UPC optikai patch k&a | PCX.hu
  • logo
    Kategóriák
    Kategóriák
 

Optic OPC-LCSC-OS2-2M 2m LC/UPC - SC/UPC optikai patch kábel

Cikkszám: 868071
2 948 Ft
Garancia: 0 hónap
 
 
 
 
 
 

Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás

Kedd: 
Duna Plaza
   Szerda: 
MPL futárszolgálat
Csomagautomata
Posta Pont
MOL Pont
COOP Pont
Pick Pack Pont

Tulajdonságok
Alap szín: Sárga
Csatlakozó 1: LC/UPC
Csatlakozó 2: SC/UPC
Csatlakozó 3: Nem
Csatlakozó 4: Nem
Csomagolás: Műanyag tasak
Formátum: Szerelt
Funkció: Adatátvitel
Kábel hosszúság (m): 2
Átvételi lehetőségek 1-2 munkanap
Duna Plaza - Kedd
MPL futárszolgálat - Szerda
Csomagautomata - Szerda
Posta Pont - Szerda
MOL Pont - Szerda
COOP Pont - Szerda
Pick Pack Pont - Szerda

Garancia lehetőség
Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
PCX 2006-2018. Kapcsolat: pcx@pcx.hu Minden jog fenntartva