fb pixel code
Optic OPC-LCLC-OS2-2M 2m optikai patch kábel | PCX.hu
  • logo
    Kategóriák
    Kategóriák
 
 
 
 
 
 

Optic OPC-LCLC-OS2-2M 2m optikai patch kábel

Cikkszám: 957260
 
Alap szín: Sárga
Csatlakozó 1: LC/UPC
Csatlakozó 2: LC/UPC
Csatlakozó 3: Nem
Csatlakozó 4: Nem
Csomagolás: Műanyag tasak
Formátum: Szerelt
Funkció: Adatátvitel
Kábel hosszúság (m): 2
2.965 Ft
db
Garancia: 0 hónap

Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
Személyesen: Kedd
Duna Plaza
MPL futárszolgálat
Csomagautomata
Posta Pont
MOL Pont
COOP Pont
Pick Pack Pont

Értékelés

Hogyan teljesít Nálad ez a termék? Írd meg tapasztalataid és értékes ajándékokat nyerhetsz. Az értékeléshez be kell jelentkezned!
Ezt a terméket még nem értékelték. Legyél Te az első! Értékeléseddel értékes ajándékokat
PCX 2006-2017. Kapcsolat: pcx@pcx.hu Minden jog fenntartva